Özel Yazılım Geliştirme

Sizi Dinliyoruz

Planlarınızı ve fikirlerinizi dinliyoruz. Mevcut durum analizi yaparak, iyileştirme önerilerimizle birlikte hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi analiz ediyoruz.

Teklifimizi İletiyoruz

Yazılım geliştiricilerimiz neler yapabilecekleri üzerinde çalıştıktan sonra ve ayrıntılı görev planı hazırlıyoruz. Akabinde teklifimizi yapıyoruz ve özel ürününüzü geliştirmeye başlıyoruz.

Sizin İçin Geliştiriyoruz

İş yazılımları geliştirme ekibimiz size özel yazılımlarınızı geliştiriyor. Ürününüzü geliştirirken ilerleme durumu hakkında sizi bilgilendirmeye önem veriyoruz.

Kullanıma Hazır

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış iş yazılımınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Artık kendi özel ürününüzü kullanarak kendinizi rakiplerinizden ayırmaya hazırsınız.

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım geliştirme hizmetleri ile sektör ayırt etmeksizin firmanıza özel çözümlerden faydalanmak ister misiniz? İş süreçlerinde tasarruf ve verimliliği ön plana çıkarırken ihtiyaçları da doğru bir şekilde karşılamak yazılım geliştirme hizmetimizin temel amacı! Siz de işletmenizde eksik ya da iyileştirilebilir gördüğünüz noktalarda destek talep ederek kaliteli bir sürece imza atmaya başlamalısınız. Profesyonel ekibimizle üstlendiğimiz özel yazılım geliştirme süreçleri ile size değer katacak yaklaşımları ön plana çıkarıyoruz.

Neden Özel Yazılım Geliştirme?

Sektör ayrımı yapmaksızın talep edebileceğiniz özel yazılım geliştirme çözümleri çerçevesinde sizleri bekleyen ayrıcalıklar neler olacaktır? Aşağıda sıraladığımız bütün faktörleri değerlendirerek neden özel yazılım geliştirme hizmeti almanız gerektiğini değerlendirin. Bu çerçevede kaliteli bir hizmet ve sürdürülebilir bir yaklaşımla beklentilerinize cevap verin!

Siz de tüm bu avantajları elde ederken kalite odaklılığa kapı aralayabileceğinizi unutmamalısınız. Titiz bir çalışma neticesinde ortaya konan yazılım geliştirme süreçlerinde aşama aşama ilerlemenin gerçekleştirilmesi kaliteyi ön plana çıkaracak bir çözümdür.

Özel Yazılım Geliştirme Süreçleri

İşletmenizin ihtiyaçlarını saptamak ve bu ihtiyaçlara uygun bir şekilde çözüm üretmek en büyük hedefimiz. Profesyonel hizmet anlayışımızla bu konuda sizlerin beklentilerini desteklerken aşağıdaki adımlar çerçevesinde kalite odaklı bir yaklaşıma da olanak sağlıyoruz. İşte özel yazılım geliştirmede sizi bekleyen süreçler!

Analiz ve Projelendirme

İşletmenizde mevcut durumun değerlendirilmesi, ihtiyaçların saptanması ve ne tür geliştirmeler yapılacağının belirlenmesi sürecidir. Kaliteli bir yol haritası çizmek özel yazılım geliştirmenin en önemli aşaması olduğundan bu süreçte yaşanabilecek olan bütün problemleri ortadan kaldırmak adına titiz bir yaklaşım benimsenmektedir. İş planının oluşturulması çerçevesinde bir sonraki aşama başlar.

Geliştirme

Planlama ve analizler doğrultusunda ihtiyaç duyulan yazılımın geliştirildiği aşamadır. Burada amaç hem verimliliği sağlamak hem de en uygun çözüme ulaşmaktır. Geliştirme safhasında en kaliteli ve kullanışlı çözümün ortaya çıkarılması arzu edilmektedir.

Test ve Değerlendirme

Özel yazılım geliştirme çerçevesinde ortaya konan çalışmanın test edilmesi ve değerlendirilmesi süreci başlar. Bu süreç tamamen daha iyiyi hedefleme yaklaşımına odaklanmaktadır. Özellikle de eksiklerin saptanması ve iyileştirmelerin yapılması test ve değerlendirme süreçlerinin önemli bir parçasıdır.

Uyarlama

En son geliştirmeler yapıldıktan ve sorunlar giderildikten sonra uyarlama süreci gerçekleşir. Güvenlik testlerinin gerçekleştirilmesi, entegrasyonun tamamlanması ve sisteme dair oryantasyon süreçleri gerçekleşir. Kurulum sonrasında müşteriye gerekli bilgiler verilir.

Devreye Alma

Özel Yazılım Geliştirme kapsamında sistem devreye alınarak en kaliteli sonuçların elde edilmesi hedeflenir. Bu aşama dış destek kaynağı ve içerik yönetimi süreçlerini de kapsar.