Hakkımızda

Origami Yazılım olarak çözümler ve özel ERP tasarlıyor, inşa ediyor ve destekliyoruz. Eski yazılım sistemleri tarafından tıkanmış şirketlerle çok çalışıyoruz. En büyük uzmanlığımız, son derece karmaşık endüstrileri anlamak ve bu bilgiyi yenilikçi araçlara dönüştürmektir. Endüstrilerin bazı örnekleri, bu sektörlerin büyük ölçüde azaltılmış idari yüklerle çalışmasına izin veren gerekli araçları oluşturduğumuz imalat sektörünü içerir.

 

Müşterilerimizin işlerini büyütmek ve beklentilerini karşılamalarına yardımcı olmak için 1C:Enterprise teknolojisini kullanıyoruz. İş ahlakımız ve dürüstlüğümüzle gurur duyuyor, güvenilir ve ölçülebilir sonuçlar sunuyoruz.

 

Çalışanlarımız müşterilerimize yıllardır bu şekilde yardımcı olmaktadır. Şirketlerin sorunlarını çözümlere dönüştürmelerine yardımcı olma konusunda inanılmaz derecede verimli hale geldi. Bu yüzden üzerinde çalıştığımız her projenin içerisinde çalışanlarımızın kişisel desteği var.

 

Ismarlama dijital yazılım geliştirme, endüstri bilgisi veya bu bilgiyi hızlı bir şekilde kazanma yeteneği gerektiren benzersiz bir alandır. Birçok yazılım sağlayıcısı, bir müşteriyi bildikleri hazır çözümlere yönlendirecek ve daha sonra müşterinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde değiştirmeye çalışacaktır. Bununla birlikte, hazır yazılımı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak şekilde değiştirmek mümkün değildir (çoğu zaman yakın bile değildir). Bu nedenle, zamanla, şartlar elinizde var olan çözüme uyacak şekilde değişme eğilimindedir. Başka bir deyişle, yazılımı barındırmak için zamanla nasıl çalışmayı tercih ettiğinizi değiştirmeniz gerekir. Müşterilerin bakışı açısından bu genellikle çok fazla hayal kırıklığı veya eksik bir çözümle sonuçlanır. Genellikle süreç kullanıcı için mantıklı olmadığından çok fazla eğitim gerektiği anlamına gelir.

 

Origami Yazılım’ın geliştirdiği Bulut tabanlı, ERP, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmıştır. En başından itibaren tüm paydaşlarla etkileşim halindeyiz, böylece ara yüzler ve süreçler personeliniz için mantıklı ve benimsenmesi kolaydır. Bunlar, bir özel yazılımın sizin için nasıl uygun olabileceğine dair bazı örneklerdir.